1e competitiewedstrijd dressuur

Geplaatst op: maandag 28 september 2015

Afgelopen zondag de 27e september werd de eerste dressuurwedstrijd van het indoorseizoen verreden op de Eswal manege in Vries georganiseerd door PSV Noordenveld en NDRJV. ‘S morgens scheen de zon zodanig dat het bijna een schande was binnen te rijden maar gelukkig werd het ’s middags wat donkerder. De wedstrijddag binnen verliep soepel, alles liep keurig op tijd.
De deelnemende combinaties worden geplaatst op volgorde van het aantal behaalde plaatsingspunten behaald tijdens de competitie. De 3 best gereden wedstrijden worden meegeteld. De combinatie met het laagst behaalde aantal plaatsingspunten wordt als hoogste geplaatst. Bij ex aequo’s wordt gekeken naar het hoogst aantal gereden punten(%) over 3 wedstrijden van de 5 en niet naar de plaatsing.
Data komende wedstrijden:
– 25 – 10 – 2015 organisatie PSV Noordenveld
– 29 – 11 – 2015 organisatie NDRJV
– 17 – 01 – 2016 organisatie PSV Noordenveld
– 20 – 03 – 2016 organisatie NDRJV verplichte deelname als men kans wil maken op de prijzenpot van de competitie, prijsuitreiking te paard.

De prijzen voor de competitie moeten toch een leuke stimulans zijn voor de deelnemers:
1 e prijs: € 60,- + statiedeken
2 e prijs: € 50,- + extra prijzen
3 e prijs: € 40,-


Hieronder de uitslagen van de 1e competitiewedstrijd.

B dressuur aanvang 9:00
Jury bij C: Mevrouw J. Rossing
Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging ptn
1 Danique Scheich Everton B Vries, RV 195
2 Myrthe Mangnus Willy B Annen, RV 194
3 Dani Burema Coco Chanel Z B HCE Ruiters (PSV), RV 193
4 José Hoeks-de De Graaf Bright Adisja B Assen, RJV 190
5 Gerda Mesker Gerlof B Brinkruiters, RV de 188
Manon Wolting Grace B Borkerruiters, LR 188
7 Rolina Smid Toos B Nienoord, LR 187
8 Esmee Lamberts Tombola B Laarwoud (PSV), LR 185
9 Kim Reijntjens Thunderwave Diablo B S.E.O. (PSV), RV 184
10 Francisca Holtman Fabulous Power B Borkerruiters, LR 183
11 Harma van der Berg-Hogenberg Luna B Brinkruiters, RV de 181
12 Roosmarijn Lameijer Guess B Borkerruiters, LR 180
Marjolein Suurd Sairis S B Mensinghe Roden, RV 180
14 Kimberley Klever Oscar B Polarfurst (PSV), RV 178
Joke Schotanus Tynke De K. B Noordenveld (PSV), LR 178
16 Joan Defesche Oh My Gerzon B Polarfurst (PSV), RV 177
Dorien Haaksema Evita B Polarfurst (PSV), RV 177
18 Bibicha de Mul Compenda’s Juan B Vries, RV 176
Loekemijn Jansen Alwin B Polarfurst (PSV), RV 176
20 Nienke Schemkes Candy Tigitte C B Noordenveld (PSV), LR 175
21 Esther Jongsma Terra B Polarfurst (PSV), RV 173
Tessa Wolfard Ballistic W B Polarfurst (PSV), RV 173
23 Dorien Baas Doutzen Nomia D B NDR-JV 172
L1 dressuur
Jury bij C: Mevrouw M.J. Kloosterman
Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging ptn
1 Esmee Heesters Well Done L1 Brinkruiters, RV de 194
2 Ageet Polman Diëgo L1 Polarfurst (PSV), RV 191
3 Karlijn van Vugt Johanna K L1 Blauwe Ruiters (PSV), RV de 188
4 Esther Koops expression L1 Norg (PSV), RV 185
5 Dorothy Koning okidoki L1 Goorechtruiters, LR 181
Carolina van der Laan-Delhaas Beatrijs FH L1 Polarfurst (PSV), RV 181
7 Marisca Goedhart El Zanzi L1 Reitdiepruiters, LR 179
8 Nathalie Kreleger Ekalanda L1 Nienoord, LR 178
9 Bauwien Walstra-van Koningsveld Siebe P. L1 NDR-JV 176
Heleen Dijkstra Egbert L1 Nienoord, LR 176
11 Roos Trooster Varouska L1 Polarfurst (PSV), RV 174
12 Carla Slagter Zinedine Van Beukenoord L1 Neta, RV 173
13 Siska Postma Bella L1 Maartenruiters (PSV), LR de 171
Anja Venema Erina L1 Oostermoer (RV & PC), RV 171
x Pauline Loerakker Dolce Vita L1 Brinkruiters, RV de NG
L2 dressuur
Jury bij C: Mevrouw M.J. Kloosterman
Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging ptn
1 Margreet Dijkstra-Rijpma Feeling Good L2 Nienoord, LR 196
2 Maxime van Ginkel Aloriska L2 Bongerd, RC de 192
3 Marie-cecile Dolfing-Berkhoff Coco Mademoiselle L2 Hondsrug (PSV), RV de 191
4 Iris Veenhuizen Don Dulce L2 Nienoord, LR 190
5 Bronno Bloem Donna Karen L2 Bongerd, RC de 187
6 Ineke Mollema Enjoy L2 Bergveen, RV 185
7 Monique Bruin Zidane Sergio L2 NDR-JV 184
8 Robin Albertema Djohnson’s Djohnny K R L2 Hopruiters (PSV), RV de 182
9 Roos Huisman Heros L2 Haoler Ruters, RV de 180
Marjolijn Lohr Sonara L2 Markeruiters, RV de 180
11 Marléne Hardenberg Hannibal Gw L2 NDR-JV 178
12 Esther Mulder Cash L2 Noordenveld (PSV), LR 177
13 Bianca Gorter San Siro L2 Bongerd, RC de 176
14 Judy Kwant Bon Bini Ons L2 Norg (PSV), RV 174
15 Erik van Dellen Bonny L2 Polarfurst (PSV), RV 173
16 Jordy-megan Smit Limited Edition L2 Veendam e.o., LR 172
x Daniëlle van Bergen Brand Of Gold L2 Borgmerenruiters (PSV), RV de NG
M1 dressuur
Jury bij C: Mevrouw K. de Boer
Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging ptn
1 Daniëlle van Bergen Zence of Gold M1 Borgmerenruiters (PSV), RV de 197
2 Nathaly Spaak Vaya Fortuna M1 Ravenruiters, LR de 194
3 Tessa Harms Ferrero M1 Berkenhoeve, RV de 186
4 Lisanne Veenje Lennard M1 Mennoruiters (PSV), RV de 185
Anne v.d. Eerenbeemt Faith M1 Assen, RJV 185
6 Linda Slomp Esralina M1 Brinkruiters, RV de 183
7 Nathalie Marrink Hindrik M1 Z.E.O. (PSV), RV 182
Mariska Aling Dreamgirl M1 Nienoord, LR 182
9 Bronno Bloem Famous M1 Bongerd, RC de 181
Gina Remmelink-Keun Cavalio J M1 Bergveen, RV 181
11 Elles Wierda-Schipper Dame Blanche M1 Borkerruiters, LR 179
Zoë Zwiggelaar Fidarsi Rossi ZrZ M1 Drentse Hooglanden (PSV), RV 179
13 Debbie van der Velde Eros M1 Norg (PSV), RV 178
14 Marijke Kroeze Emona M1 Bergveen, RV 177
15 Nol Schotanus Valdora M1 Noordenveld (PSV), LR 175
Monique Roelandschap Eddington M1 Noordenveld (PSV), LR 175
17 Gerda Oldenburger Markus Oet Oale Kloosterveen M1 Bergveen, RV 173
M2 dressuur
Jury bij C: Mevrouw K. de Boer
Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging ptn
1 Judith van Setten-Bollema Will Swing M2 NDR-JV 177
2 Marjan Huberts Zeistrade M2 Mazeppa (PSV), RV 176
3 Anneke Renkema Amadeus M2 Norg (PSV), RV 175
Wendy van Ginkel Tyset M2 Blauwe Bosruiters (PSV), RV de 175

Meer berichten over: