2e wedstrijd Dressuur N.D.R.-J.V. en P.S.V. Noordenveld

Geplaatst op: maandag 26 oktober 2015

Afgelopen zondag is de 2e dressuurwedstrijd verreden van de 5 in totaal van de Indoor Dressuur Competitie De Eswal 2015/2016. Er was wederom een groot deelnemersveld die allemaal meestrijden voor de winst in de competitie mits zij deelgenomen hebben aan minimaal 3 van de 5 wedstrijden waarbij zo wie zo de aanwezigheid op de 5e en laatste wedstrijd een vereiste is. De eerstvolgende wedstrijd wordt op 29 november verreden en georganiseerd door NDR-JV, de Noord Drentse Rij en Jachtvereniging. P.S.V. Noordenveld is dan 17 januari weer verantwoordelijk voor de organisatie van de 4e wedstrijd.


Hieronder de uitslagen van zondag 25 oktober. Een tussenstand van de tot nu 2 verreden wedstrijden volgt.

B dressuur
Jury bij C: Mevrouw J. Boersma
Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging ptn
1 Myrthe Mangnus Willy B Annen, RV 211
2 Gerda Mesker Gerlof B Brinkruiters, RV de 206
3 Danique Scheich Everton B Vries, RV 204
4 José Hoeks-de De Graaf Bright Adisja B Assen, RJV 197
5 Loekemijn Jansen Alwin B Polarfurst (PSV), RV 195
6 Bianca van Wijk Eastbourne E B Noordenveld (PSV), LR 191
7 Dorien Haaksema Evita B Polarfurst (PSV), RV 190
8 Joan Defesche Oh My Gerzon B Polarfurst (PSV), RV 189
9 Bibicha de Mul Compenda’s Juan B Vries, RV 186
10 Dani Burema Coco Chanel Z B HCE Ruiters (PSV), RV 184
11 Marjolein Suurd Sairis S B Mensinghe Roden, RV 183
12 Cato Pater Cocu B NDR-JV 180
13 Janine Donker Voraya B Deo, RV 180
Rolina Smid Toos B Nienoord, LR 180
Roosmarijn Lameijer Guess B Borkerruiters, LR 180
16 Gerlinde de Boer Fuvuzela B Survento Ruters (PSV), 179
17 Joke Schotanus Tynke De K. B Noordenveld (PSV), LR 175
18 Esther Jongsma Terra B Polarfurst (PSV), RV 174
19 Titia Robroch Dana B Noordenveld (PSV), LR 172
20 Lisétte Wolthuis Cayenne B Norg (PSV), RV 170
21 Miranda Venema Angel B Gasselte E.O. (PSV), PC 169
22 Dorien Baas Doutzen Nomia D B NDR-JV 165
L1 dressuur
Jury bij C: Mevrouw L. Schipper
Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging ptn
1 Karlijn van Vugt Johanna K L1 Blauwe Ruiters (PSV), 208
2 Annemarie Timmer Diamante H L1 Mensinghe Roden, RV 202
3 Joanne Westerhof Gio Goi L1 Mensinghe Roden, RV 200
4 Marlies van Dam Elzas L1 NDR-JV 195
5 Hilda Remkes Zoef L1 Goorechtruiters, LR 194
6 Pauline Loerakker Dolce Vita L1 Brinkruiters, RV de 191
7 Carolina van der Laan-Delhaas Beatrijs FH L1 Polarfurst (PSV), RV 187
Bauwien Walstra-van Koningsveld Siebe P. L1 NDR-JV 187
9 Sabine Koops Whitney L1 Noordenveld (PSV), LR 187
10 Anja Venema Erina L1 Oostermoer (RV & PC), 181
11 Marijke Schipper Dangerous Beauty L1 Driesporen (PSV), RV de 181
12 Anne Boon Pepper L1 NDR-JV 178
13 Dorothy Koning okidoki L1 Goorechtruiters, LR 178
Francisca Holtman Fabulous Power L1 Borkerruiters, LR 178
15 Isabella Kümmerlen Heredero L1 NDR-JV 177
16 Arjette Arkema Chadine L1 Noordenveld (PSV), LR 177
17 Siska Postma Bella L1 Maartenruiters (PSV), LR 170
18 Lidia Donselaar Ashley L1 Polarfurst (PSV), RV 168
19 Annemarie Andringa Tunnsjo L1 Blauwe Bosruiters (PSV), 167
x Roseliek Schipper Camira L1 Driesporen (PSV), RV de Vrijw
Nanda Teeuwen Famke D.j. L1 Mazeppa (PSV), RV NG
L2 dressuur
Jury bij C: De heer H.B. Haaijer
Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging ptn
1 Robin Albertema Djohnson’s Djohnny K R L2 Hopruiters (PSV), RV de 193
2 Margreet Dijkstra-Rijpma Feeling Good L2 Nienoord, LR 192
3 Marie-cecile Dolfing-Berkhoff Coco Mademoiselle L2 Hondsrug (PSV), RV de 191
4 Esther Koops expression L2 Norg (PSV), RV 186
5 Maxime van Ginkel Aloriska L2 Bongerd, RC de 185
Ineke Mollema Enjoy L2 Bergveen, RV 185
Bronno Bloem Donna Karen L2 Bongerd, RC de 185
8 Maaike Brummer Gadget L2 Hopruiters (PSV), RV de 183
Esther Mulder Cash L2 Noordenveld (PSV), LR 183
10 Bianca van Wijk Wisoravetia E L2 Noordenveld (PSV), LR 182
11 Marléne Hardenberg Hannibal Gw L2 NDR-JV 181
12 Bianca Gorter San Siro L2 Bongerd, RC de 180
Chayen Kromowidjojo Decamanova L2 Assen, RJV 180
14 Bianca Vos Amerah L2 Hopruiters (PSV), RV de 179
15 Erik van Dellen Bonny L2 Polarfurst (PSV), RV 175
Aafke van Es Ginomia L2 Bergveen, RV 175
17 Monique Bruin Zidane Sergio L2 NDR-JV 172
M1 & M2  dressuur
Jury bij C: Mevrouw F. Rozemeijer
Rang Ruiter Paard Kl. Vereniging ptn
1 Tessa Harms Ferrero M1 Berkenhoeve, RV de 192
Daniëlle van Bergen Zence of Gold M1 Borgmerenruiters (PSV), 192
3 Anne v.d. Eerenbeemt Faith M1 Assen, RJV 191
4 Nathaly Spaak Vaya Fortuna M1 Ravenruiters, LR de 189
5 Monique Roelandschap Eddington M1 Noordenveld (PSV), LR 188
6 Geke Santes-Kobes Dazelma M1 Hopruiters (PSV), RV de 186
7 Bronno Bloem Famous M1 Bongerd, RC de 185
8 Marijke Kroeze Emona M1 Bergveen, RV 178
9 Debbie van der Velde Eros M1 Norg (PSV), RV 177
10 Nol Schotanus Valdora M1 Noordenveld (PSV), LR 170
11 Suzanne Bos Wonder Boy M1 NDR-JV 164
M2/P  (12 combinaties)
Rang Ruiter Kl. ptn
1 Daniëlle van Bergen Leonardo M2 Borgmerenruiters (PSV), 194
2 Judith van Setten-Bollema Will Swing M2 NDR-JV 187
3 Jose Hummel-van Wesel Zissie M2 Neta, RV 184
4 Gina Remmelink Cavalio J M2 Bergveen, RV 183
5 Gea Veenstra Noorderborg Emma Beth M2 Abdijruiters, LR de 180
6 Bea Dijk Dame Blanche M2 Hopruiters (PSV), RV de 175
7 Marlo de Vries Ale Amare M2 Annen, RV 174
8 Marielle van Hage Winston Fox H M2 Laarwoud (PSV), LR 173
9 Wendy van Ginkel Tyset M2 Blauwe Bosruiters (PSV), 170
Ingrid van Dijk Dark Thara M2 Laarwoud (PSV), LR 170
11 Marjan Huberts Zeistrade M2 Mazeppa (PSV), RV 168
12 Rowin Sorber Niran S M2 Polarfurst (PSV), RV 161

Meer berichten over: