Hippisch Festijn Polarfürst groot succes

Geplaatst op: maandag 14 juli 2014

Het afgelopen weekend was het op de terreinen van Paardensportcentrum Jan Dolfing in Vries bij het  jaarlijkse Hippisch Festijn Polarfürst  een drukte van belang. Vorig jaar was het al een enorm succes doordat de weergoden het festijn goed gestemd was. In de aankondiging hadden we goed weer voorspeld maar we zagen de bui hangen gezien het warme broeierige weer.
Ook werden de voorspellingen op de vrijdag bijgesteld maar gelukkig was het ook dit jaar het gehele weekend prima. De ponyruiters in de klasse B t/m Z2 en de  paarden klasse B startten op de zaterdag vanaf  09.30 uur met twee proeven. In het middagprogramma waren de  L1 en L2 rubrieken voor paarden en tevens een gehele nieuwe rubriek, de meertallen voor zowel pony’s als paarden in de klasse L t/m Z aan de beurt .

Op de zondag was het vanaf 09.00 uur de beurt aan de paardenruiters om hun vorderingen te laten beoordelen door een deskundige jury. In een ochtend- en middagprogramma startten zij in de klasse B t/m ZZ Licht.
In het middagprogramma op de zondag  was er ook ruimte gemaakt voor de Mac Rider Junior Cup en de  Mac Rider Cup. De deelnemers, die voldoende getalenteerd werden geacht, kwalificeerden zich voor de volgende ronde in Assen. Bij de Mac Rider Cup gaat het vooral om een goede stijlvolle presentatie van de pony of van het paard.
Het was een waar spektakel op beide dagen, waarop veel te zien en te beleven viel bij het Paardensportcentrum Jan Dolfing in Vries. Ook in het strodorp was het niet alleen gezellig voor en door de prijsuitreikingen maar ook door de bezoekers, sponsoren en  de standhouders die het Hippisch Festijn mede mogelijk hebben gemaakt.
De organisatie van het Hippisch Festijn Polarfürst  kan terugkijken op een geweldig mooi weekend. Een zeer groot deelnemersveld van over de 250 starts en tevreden ruiters en amazones.
Volgend jaar zal het Hippisch Festijn Polarfürst zekers terugkeren in een nog grotere opzet. Het is dan de bedoeling dat het een Dressuur en Spring Festijn gaat worden. Zo kunnen niet alleen de dressuurruiters blijven genieten van ons mooie festijn, maar de springruiters zijn dan ook welkom om van ons festijn te genieten.
Met dank aan Anneke van der Veen- Hamminga PSV Polarfürst
De uitslagen van de wedstrijden vindt u onder de foto’s.

 

Uitslagen zaterdag 12 juli
Ring 1: B / L1  Pony’s ABC  Ring 1:
1e Jarieke Slob op Ferry, PC Mensinghe Roden 200 ptn;
2e Dijan Drent op Mariska, PC Norg 191 ptn;
Ring 2: B / L1  Pony’s ABC Ring 2:
1e Dijan Drent op Mariska, PC Norg 190 ptn;
2e Jarieke Slob op Ferry, PC Mensinghe Roden 188 ptn;
Ring 1: B  Pony’s  DE Ring 1:
1e Vincy Kloetstra op De Kuilen’s Bronx, PC Niop 201 ptn;
2e Cyan Ytsma op Kyra’s Joy For Rhythm, PC Polarfurst 195 ptn;
3e Desiree Cornelius op José-melodia, PC Niop 192 ptn;
Ring 2: B  Pony’s DE Ring 2:
1e Vincy Kloetstra op De Kuilen’s Bronx, PC Niop 195 ptn;
2e Cyan Ytsma op Kyra’s Joy For Rhythm, PC Polarfurst 189 ptn;
3e Desiree Cornelius op José-melodia, PC Niop 187 ptn;
Ring 1: L1  Pony’s  DE  Ring 1:
1e Mirjam Eitens op Waddenhoek’s Ticka, PC Laarwoud 203 ptn;
2e Mara de Vries op Holthausen Lorien, SEO 197 ptn;
Ring 2: L1 Pony’s  DE  Ring 2:
1e Mirjam Eitens op Waddenhoek’s Ticka, PC Laarwoud 200 ptn;
2e Anne Mauritsz op Lysco M, PC Polarfurst 198 ptn;
Ring 3: L2 Pony’s ABC   Ring 3:
1e Emma Vos op Toscana, PC de Driesporen 173 ptn.
Ring 4: L2 Pony’s ABC Ring 4:
1e Emma Vos op Toscana, PC de Driesporen 184 ptn.
Ring 3: L2  Pony’s DE   Ring 3:
1e Anna-sophie Huisman op Vinkenhove U2, Ponyclub Meppel 210 ptn;
2e Loreen Hagedoorn op Daisy”s Damingo, PC Veendam E.O. 184 ptn;
Ring 4: L2 Pony’s  DE  Ring 4:
1e Anna-sophie Huisman op Vinkenhove U2, Ponyclub Meppel 196 ptn;
2e Lotte Schuringa op Zaza, PC de Hopruiters 185 ptn;
Ring 3: M1 Pony’s DE  Ring 3:
1e Judy Kwant op Bentho, PC Norg 199 ptn;
2e Mariska Popken op Paloma, PC de Haoler Ruters 186 ptn;
3e Nadine Emmens op Twinkel, PC Noordenveld 180 ptn;
Ring 4: M1 Pony’s DE Ring 4:
1e Judy Kwant op Bentho, PC Norg 198 ptn;
2e Mariska Popken op Paloma, PC de Haoler Ruters 179 ptn;
3e Lydia Attema op Karimh, PC Vries 178 ptn;
Ring 7: Z1 / Z2   Pony’s Ring 7: Z1/C-Z2/C:
1e Marit Meijer op Julia, PC Drentse Hooglanden 217 ptn.
Ring 7: Z1 / Z2   Pony’s Ring 7: Z1/D-Z2/D:
1e Anna-sophie Huisman op Spoekedammetje’s Nikos, Ponyclub Meppel 243 ptn;
Ring 7: Z1 / Z2   Pony’s Ring 7: Z1/E-Z2/E:
1e Jolijn Schouten op Winston, PC Norg 253 ptn;
Ring 8: Z1 / Z2   Pony’s  Ring 8: Z1/C-Z2/C:
1e Marit Meijer op Julia, PC Drentse Hooglanden 62.94 ptn.
Ring 8: Z1 / Z2   Pony’s  Ring 8: Z1/D-Z2/D:
1e Floor van manen op Reitland’s Diamond Hit,  60.51 ptn;
1e Anna-sophie Huisman op Spoekedammetje’s Nikos, Ponyclub Meppel 60.51 ptn.
Ring 8: Z1 / Z2   Pony’s  Ring 8: Z1/E-Z2/E:
1e Jolijn Schouten op Winston, PC Norg 60.51 ptn;
Ring 5: Paarden B  Ring 5:
1e Marijke Kroeze op Emona, RV Bergveen 200 ptn;
2e Anne Seijger op Rifei’s Zenna, RV de Brinkruiters 196 ptn;
3e Lidia Donselaar op Niran S, RV Polarfurst 193 ptn;
4e Joke Albertema op Believein Quantum Leap, RV Polarfurst 188 ptn;
4e Henk Van Hoof op Kidogo, LR Borkerruiters 188 ptn;
6e Marleen van Slooten op Toos, RV Polarfurst 186 ptn;
Ring 6: Paarden B  Ring 6:
1e Francis Kort-Faber op Zoë, LR Nienoord 203 ptn;
2e Elske Slijkoort op Dazzle-ronia, RV Neta 201 ptn;
3e Marije Van Den Born op Aqua, RV Polarfurst 195 ptn;
4e Joke Albertema op Believein Quantum Leap, RV Polarfurst 192 ptn;
5e Marijke Kroeze op Emona, RV Bergveen 188 ptn;
6e Carla Slagter op Zinedine Van Beukenoord, RV Neta 187 ptn;
Ring 1: L1  Paarden  Ring 1:
1e Calijn Snijder op Eleonoor, RV Norg 199 ptn;
2e Rowena Boverhof op Appelmountains Fernando, RC de Bongerd 196 ptn;
3e Iris Holt-Kedde op Trisca’s Eros, RV de Hopruiters 195 ptn;
4e Marieke Willemsen op Figaro, LR de Ommelanden 193 ptn;
5e Nol Schotanus op Valdora, LR Noordenveld 191 ptn;
Ring 2: L1 Paarden Ring 2:
1e Renate Munting op Chirafee Sw, LR Noordenveld 202 ptn;
2e Kim Ellens op Scuderio’s Risco, LR de Waldrane 200 ptn;
3e Marieke Willemsen op Figaro, LR de Ommelanden 197 ptn;
4e Calijn Snijder op Eleonoor, RV Norg 195 ptn;
Ring 1: Paarden L2  Ring 1:
1e Tineke Heringa op Diva, RV de Rigolettoruiters 201 ptn;
2e Paulien Alberts op Enzo, RV Millenniumruiters 199 ptn;
Ring 2: Paarden L2 Ring 2:
1e Tineke Heringa op Diva, RV de Rigolettoruiters 205 ptn;
2e Paulien Alberts op Enzo, RV Millenniumruiters 204 ptn;
Ring 5: Meertallen Paarden:
1e LR NETA op , LR NETA 164 ptn;
Ring 5: Meertallen Pony’s: L/D-M/D-Z/D:
1e ZEO op , Zeo 173 ptn;
Uitslagen Zondag 13 juli
Ring 1: Paarden  B    Proef 4  Ring 1:
1e Liza van Doorn op Avalon, RV Z.E.O. 204 ptn;
2e Maaike Brummer op Dazelma, RV de Hopruiters 198 ptn;
2e Ina Katerbarg op Floranc, RV de Stidalruiters 198 ptn;
4e Dianne Bron op Forlanda, LR Nienoord 195 ptn;
5e Marlies van Gelder op Uolita L, LR Laarwoud 193 ptn;
5e Rinske Veldman op Eranka, RV de Stroomruiters 193 ptn;
Ring 2: Paarden B      Proef 3   Ring 2:
1e Maaike Brummer op Dazelma, RV de Hopruiters 206 ptn;
2e Marlies van Gelder op Uolita L, LR Laarwoud 204 ptn;
2e Dianne Bron op Forlanda, LR Nienoord 204 ptn;
4e Ina Katerbarg op Floranc, RV de Stidalruiters 203 ptn;
5e Rinske Veldman op Eranka, RV de Stroomruiters 196 ptn;
6e Liza van Doorn op Avalon, RV Z.E.O. 194 ptn;
Ring 3: Paarden L1     Proef 8  Ring 3:
1e Anouska Eitens op Baunrebi, LR Laarwoud 210 ptn;
2e Marieke Kalk op Macho Polo, RV Drentse Hooglanden 203 ptn;
3e Fauve Meidam op Evita, RV Mensinghe Roden 201 ptn;
4e Rowena Boverhof op Appelmountains Fernando, RC de Bongerd 197 ptn;
5e Heidi Wekema op Doerak, LR Noordenveld 196 ptn;
6e Kirsten Wijnja op Annabel, RJV Assen 195 ptn;
Ring 4: Paarden L1  Proef 7  Ring 4:
1e Fauve Meidam op Evita, RV Mensinghe Roden 211 ptn;
2e Marieke Kalk op Macho Polo, RV Drentse Hooglanden 204 ptn;
3e Anouska Eitens op Baunrebi, LR Laarwoud 202 ptn;
4e Michelle Veenstra op Faithful H, LR Nienoord 196 ptn;
5e Stephanie Berends op Sipko’s Eros, LR de Abdijruiters 195 ptn;
5e Rowena Boverhof op Appelmountains Fernando, RC de Bongerd 195 ptn;
Ring 3: Paarden L2 Proef 12:
1e Anke Kruizenga op Diamond Dancer M, RV de Markeruiters 205 ptn;
1e Trea Nieboer op Dolce d’ Ottie, RV de Hopruiters 205 ptn;
3e Francis Turkensteen op Espirit, RV de Stroomruiters 199 ptn;
4e Stephanie Berends op Sipko’s Enrico, LR de Abdijruiters 198 ptn;
5e Hanke Kerkstra op Atlanta Van Steenbergen, LR Niop 196 ptn;
Ring 4: Paarden L2    Proef 11:
1e Trea Nieboer op Dolce d’ Ottie, RV de Hopruiters 202 ptn;
2e Samantha de Vries op Charming Hill, LR de Runde-Ruiters 199 ptn;
3e Anke Kruizenga op Diamond Dancer M, RV de Markeruiters 191 ptn;
3e Francis Turkensteen op Espirit, RV de Stroomruiters 191 ptn;
5e Iris Visscher op Dark Lady, RV de Hondsrug 187 ptn;
5e Aline Bredenoord op Eagle, RV Polarfurst 187 ptn;
Ring 5: Paarden M1   Proef  16:
1e Mieke Huizinga op Butterfly Bw, RV de Blauwe Ruiters 203 ptn;
2e Dianne Bron op Ernie, LR Nienoord 198 ptn;
3e Nina Hartlief op Dwarrus, RV Annen 195 ptn;
4e Willemien Vries-Ottens op Extravagant Svn, LR Niop 194 ptn;
5e Jessica Oldenbeuving op Canyon Of Joy, RV Neta 192 ptn;
6e Angelique Roggen-Kuiper op Wolfgang, LR Delfzijl 191 ptn;
6e Lysanne de Jong op Vloor-ynte Van Het Hunzedal, RV de Brinkruiters 191 ptn;
6e Cindy Bekkema op Whitney Houston, LR Oldambt 191 ptn;
Ring 6: Paarden M1     Proef 15:
1e Lisanne Klooster op Bristo, LR Oldambt 198 ptn;
2e Fauve Meidam op Dino, RV Mensinghe Roden 194 ptn;
3e Cindy Bekkema op Whitney Houston, LR Oldambt 192 ptn;
4e Simone Offeringa op Tristan, RV de Brinkruiters 191 ptn;
5e Nina Hartlief op Dwarrus, RV Annen 190 ptn;
6e Angelique Roggen-Kuiper op Wolfgang, LR Delfzijl 187 ptn;
Ring 5: P:aarden  M2   proef 20:
1e Gerda Luinge-Bezema op Civolda, RV de Hopruiters 201 ptn;
2e Samantha Jansen op Brainpower, LR Niop 199 ptn;
3e Marloes Huizinga op Zweden Bw, RV de Blauwe Ruiters 193 ptn;
 4e Michelle Schluter op Zonderling C., RV de Rigolettoruiters 191 ptn;
4e Samantha de Vries op Hippo Assen’s Didelot L, LR de Runde-Ruiters 191 ptn;
Ring 6: Paarden  M2   Proef  19:
1e Samantha de Vries op Hippo Assen’s Didelot L, LR de Runde-Ruiters 200 ptn;
2e Michelle Dalemans op Dow Jones, RV Polarfurst 195 ptn;
3e Judith Schipper op Arnette, LR Reitdiepruiters 193 ptn;
4e Gerda Luinge-Bezema op Civolda, RV de Hopruiters 191 ptn;
Ring 7: Paarden   Z1   Proef 24:
1e Krista Lensing op Brighton, RV Exloo 240 ptn;
2e Elviera Boverhof op Day Light, RC de Bongerd 233 ptn;
3e Frans Van Den Heuvel op Belize, RV de Markeruiters 224 ptn;
4e Willemien Vries-Ottens op Charda Svn, LR Niop 214 ptn;
5e Elviera Boverhof op Baunrebi, RC de Bongerd 213 ptn;
Ring 8: Paarden   Z1  proef 23:
1e Elviera Boverhof op Day Light, RC de Bongerd 222 ptn;
1e Zwannie Oldenziel op Aristo, RV Neta 222 ptn;
3e Janneke Smits-Koerts op Doberlina, RV Neta 220 ptn;
4e Frans Van Den Heuvel op Belize, RV de Markeruiters 219 ptn;
5e Krista Lensing op Brighton, RV Exloo 219 ptn;
Ring 7: Paarden   Z2:
1e Andrew Mitchell op Apache, RV Polarfurst 62.65 ptn;
Ring 8: Paarden   Z2:
1e Andrew Mitchell op Apache, RV Polarfurst 60.59 ptn;
Ring 7: Paarden  ZZL:
1e Richella Hertsig op Resonanz, RV de Smidshorn 230 ptn;
2e Frans Van Den Heuvel op Asjemenou, RV de Markeruiters 225 ptn;
Ring 8: Paarden ZZL:
1e Frans Van Den Heuvel op Asjemenou, RV de Markeruiters 218 ptn;
2e Richella Hertsig op Resonanz, RV de Smidshorn 214 ptn;
Ring 3: B paarden 2de groep smiddags:
1e Leanne Ziel op Eros, RV de Brinkruiters 196 ptn;
2e Dagmar Sterken op Washington, RV de Stroomruiters 194 ptn;
Ring 4: B paarden 2de groep smiddags:
1e Leanne Ziel op Eros, RV de Brinkruiters 202 ptn;
2e Lidia Donselaar op Niran S, RV Polarfurst 192 ptn;
Ring: M1 Paarden 2de groep smiddags:
1e Hedwig v.d. Spoel op Choice D, LR de Alterbergruiters 205 ptn;
2e Lianne Vreugdenhil op Dionysus De W., RV de Driesporen 204 ptn;
3e Margreeth Fokkens op Diemer F, RV Winnetou 201 ptn;
Ring: M1 Paarden 2de groep smiddags:
1e Sharon Nout op Dame Blanche, RV Neta 193 ptn;
2e Linda Schuring op Elvis, RV de Stroomruiters 187 ptn;
3e Hedwig v.d. Spoel op Choice D, LR de Alterbergruiters 185 ptn;
3e Iris Meursing op Dericole, RV de Brinkruiters 185 ptn;

Meer berichten over: