VAKO Handbal uitslagen en standen

Geplaatst op: dinsdag 17 november 2015

Wanneer we naar de uitslagen van met name de Dames kijken zijn dat bij VAKO handbal de spannendste wedstrijden geweest de afgelopen week. Zowel bij de Dames van VAKO Midweek als afgelopen zondag Dames 1 en Dames 2 was het doelsaldo steeds 1 doelpunt verschil tussen winst en verlies.
VAKO Midweek en VAKO Dames 2 wisten beiden uit te winnen, te weten met 11-12 uit van Marum en met 14-15 van Actief Paterswolde. Dames 1 moest na vorige week opnieuw een nederlaag slikken Nu werd er van HVE 2000 met 13-12 verloren. Dames 1 staan daarmee op de laatste plaats in hun klasse.
De Heren van VAKO doen het goed na de winst op HVC staan zij 2e in hun competitie.
Stand Dames 1

1 Borger DS1 7 7 0 0 14 134 88 46
2 Beilen DS1 7 6 0 1 12 116 102 14
3 Cometas DS1 7 5 1 1 11 136 104 32
4 S.V.B.O. DS1 7 3 1 3 7 151 152 -1
5 V en S DS2 7 3 0 4 6 97 93 4
6 Cirkeltijgers DS1 7 3 0 4 6 137 138 -1
7 HVZ-Vivendi DS1 7 3 0 4 6 113 116 -3
8 HVE 2000 DS1 7 3 0 4 6 110 121 -11
9 Schuler Afbouwgroep/D.O.S. DS3 7 3 0 4 6 88 123 -35
10 S.V.W.W. DS1 7 2 0 5 4 96 94 2
11 Exito DS1 7 2 0 5 4 97 120 -23
12 V.A.K.O. DS1 7 1 0 6 2 95 119 -24

Stand Heren 1

1 Jahn II HS1 6 5 1 0 11 149 108 41
2 V.A.K.O. HS1 5 4 0 1 8 120 93 27
3 S.V.B.O. HS1 6 4 0 2 8 142 113 29
4 Exito HS1 5 2 1 2 5 132 120 12
5 JMS/Hurry Up HS3 5 2 1 2 5 123 123 0
6 Merna HS1 5 2 1 2 5 104 118 -14
7 Cometas HS3 4 1 0 3 2 66 88 -22
8 Cirkeltijgers HS2 5 1 0 4 2 100 131 -31
9 H.V.C. HS2 5 0 0 5 0 90 132 -42

Dinsdag 10 november 2015
Marum – VAKO Midweek 11-12
Zaterdag 14 november 2015
HVE 2000 – VAKO Dames 1 13-12
Zondag 15 november 2015
HVC – VAKO D-jeugd 2 5-14
HVC – VAKO Heren 12-19
Actief P – VAKO D-jeugd 3 11-6
Actief P – VAKO Dames 2 14-15
E&O – VAKO B-jeugd 23-13
HVE 2000 – VAKO E-jeugd 9-6
HVE 2000 – VAKO D-jeugd 1 6-15

Wedstijden
Woensdag 18 november 2015
Vries, Sporthal De Kamp
20.30 uur VAKO Midweek – HVA
Zondag 19 november 2015
Vries, Sporthal De Kamp
10.00 uur VAKO E-jeugd – E&O
10.50 uur VAKO D-jeugd 1 – E&O
11.35 uur VAKO D-jeugd 3 – SVWW
12.30 uur VAKO Dames 1 – Cirkeltijgers
13.45 uur VAKO Heren – Cirkeltijgers
15.00 uur VAKO B-jeugd – Jupiter


Meer berichten over: